Kliknij aby przejść do galerii

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny połączyli świąteczną tradycję z nauką języków obcych. Kolędy zabrzmiały w wielu językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim rosyjskim. Była to piękna okazja do rozwijania umiejętności językowych, promowania wielokulturowości i wspólnego przeżywania magii Świąt Bożego Narodzenia w radosnej i ciepłej atmosferze.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam pełni radości, spokoju i miłości. Niech magiczny czas Świąt przyniesie chwile pełne uśmiechu, serdecznych rozmów i wspólnych spotkań z bliskimi. Niech nadchodzący rok przyniesie zdrowie, spełnienie marzeń i wszelką pomyślność.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

SPRAWDŹ

Inne Posty